Lijepe vijesti sa završnice natjecanja u odbojci

Autor: Lareta Žubrinić, 13. 2. 2019.

Odbojkašice 7. i 8. razreda naše škole uspješno nastupile na završnici natjecanja - naravno, u odbojci!! Još jedan pehar u kolekciji našeg Školskog sportskog društva "Baqoa"!!

Prvenstvo Virovitičko-podravske županije u odbojci za djevojčice 7. i 8.  razreda osnovnih škola održano je prošli tjedan 8. veljače 2019. s početkom u 9 sati, a  u dvorani Osnovne škole Josipa Kozaca u Slatini.
  Domaćin natjecanja bio je profesorica Veselka Čubelić i ŠSD JUNIOR, sudio je Matija Prugovečki, a medicinska sestra bila je Iva Vujasin.
   Natjecanje je proteklo u skladu s propisnikom HŠSS-a za 2018./2019., a nakon ždrijeba natjecateljske komisije određeno je da igra svatko sa svakim.

Prijavljena ŠŠD koja su sudjelovala na natjecanju su:

1. Osnovna škola Josipa Kozarca -  ŠSD Junior

6. ŠSD BAQOA –  ŠSD JUNIOR
I. 15-25
II. 13-25

Naše su djevojke izvrsno igrale i borile se hrabro za svaki bod, a osvojenim 2. mjestom zadovoljan je bio i mentor učitelj Hrvoje Kraljik! yes

Samo da vas podsjetimo da naša škola nema sportsku dvoranu, nego učenici  i učenice treniraju u običnoj učionici!  Time je ovaj njihov uspjeh još veći!

KONAČNI POREDAK:

1. ŠSD JUNIOR
  2. ŠSD BAQOA
  3. ŠSD BILOGORA
  4. ŠSD GRADINA

gornji red  s lijeva: Dorotea Dolovski, Ivana Habuš, Sandra Četa, Monika Nikšić, Martina Knapić, mentor Hrvoje Kraljik

donji red s lijeva: Matea Bistrović, Mia Orlić, Patricija Grabrovec

Pobjednik ŠSD Junior predstavljat će Virovitičko-podravsku županiju na Državnom prvenstvu koje će se održati od 25. do 27.3.2019. u Poreču.

Djevojkama iz Kozarca želimo puno uspjeha na natjecanju, a našim djevojkama ČESTITAMO na izvrsno odigranim utakmicama i osvojenom 2. mjestu! smiley