Marin Držić došao i u našu školu

Autor: Administrator , 23. 2. 2019.

S predstavom o Marinu Držiću iz ciklusa "Cijeli svijet je pozornica"  počastili su nas glumci iz Rijeke

U veljači su nas posjetili naši dragi gosti - glumci  Kazališnog  studija a iz Rijele. Učenici od 5. do 8. razreda su dobili priliku pogledati neke dijelove iz različitih komedija velikog hrvatskog književnika Marina Držića.

Učenici su se jako zabavili! Predstava je bila jako smiješna i zabavna. U jednom dijelu predstave glumili su i  naši učenici.

Renato Lukaček  bio je u uvjerljivoj ulozi dobrog pastira koji se zaljubio u jednu vilu pa se izgubio u šumi. Njegova majka je bila naša učenica Kristina Matijević koja se brinula za svoga sina kada je bio u šumi.

To je samo dio zanimljive predstave koju smo sa zadovoljstvom pogledali.  Kazališno vrijeme namje jako brzo prošlo! Uvelike se radujemo se sljedećoj predstavi!

Izvor: Dorotea Dolovski, 8.r. Novinarska skupina