Nastup naših učenika na ovogodišnjem LiDraNu

Autor: Božica FILIPOVIĆ VEG, 26. 2. 2019.

Izabela i Mateja predstavljale su našu školu na ovogodišnjiem županijskom LiDraNu  koji je održan  18.veljače 2019. u OŠ „Ivana Brlić-Mažuranić“ Virovitica.

LiDraNo  je otvoren u Kazalištu Virovitica gdje se izvodio dramski dio natjecanja prepun maštovitih dramskih točaka.

Nakon  proglašenja najboljih radova u literarnim i novinarskim kategorijama, prisustvovali smo raspravama na okruglim stolovima u OŠ „Ivana Brlić-Mažuranić“.

I ove godine našu je školu predstavljao školski list „Cvrčak“ kojega je urednica  Mateja Podolski.

“Tko sam ja ?“ je literarni rad Izabele Štimac koja se, kao autorica, natjecala među najboljim piscima osnovnoškolcima naše županije. Podršku su nam pružale mentorica Božica Filipović Veg, učiteljica hrvatskoga jezika,   i ravnateljica Lareta Žubrinić. Nakon dobrog ručka i podjele pohvalnica, puni lijepih dojmova kao i poticaja za naš daljnji rad krenuli smo kući.

Izvor: Izabela Štimac, učenica 8.r.