Vrijeme maski i kostima - i u školi mjesto ima!

Autor: Jasminka Stošić, 6. 3. 2019.

Pokladni utorak donio je i ove godine radost u malu miljevačku školu i iznjedrio svu raskoš zanimljivih likova, maski i kostima.

Teško je povjerovati, ali se uistinu dogodilo te su se komandosi, kauboji, lopovi, policajci...zmajevi, princeze, vile... Pipi Duga Čarapa, Spiderman, Batman, Jednorog... mušketiri, svemirski putnici, pantomimičari i vojnici... našli svi u isto vrijeme na istom mjestu?!

Također, naše učiteljice, ali i ostale „specijalne gošće“ naših maškara i ove su nas godine ugodno iznenadile, zabavile i nasmijale.

Bio je to dan drugačiji i posebniji od drugih dana, dan vrijedan pamćenja!

U prilog tomu govore i ovi naši likovni radovi i fotografije. Pogledajte ih i uvjerite se i sami u našu „luckastu“ zaigranost i  kreativnost!

Kao i u bogatu ponudu krafni iz kulinarskih radionica naših mama i baka - prema recepturi proslavljenog kuhara Tomislava Špičeka, koji je za potrebe naših maškara  izmijenio i naziv svoga showa u „3, 2, 1,... KUKAJ!“

Ipak sve pokladnice koje su u utorak dospjele u našu školu ocijenio je najvišom ocjenom, a desetkom su ih ocijenili i naši učenici, koji su ih naposlijetku u slast - pojeli!

Jedna slučajna gošća - namjernica, po zanimanju „gatara“, gledajući im u dlan,  prorekla je svim našim učenicima puno lijepih ocjena, a našim učiteljima školske hodnike pune dječice i u narednim godinama!

Preostaje nam samo pričekati i uvjeriti se u ostvarenje njezinog proročanstva!

ŽIVI BILI - PA VIDJELI!

Izvor: Jasminka Stošić, razredna učiteljica 1. i 4. r. u PŠ Miljevci (tekst), Ines Puškarić, učiteljica RN na stručnom osposobljavanju u PŠ Miljevci (foto)