Županijsko natjecanje iz povijesti

Autor: Darko Samardžić, 12. 3. 2019.

Županijsko Natjecanje iz Povijesti održano je 8. ožujka 2019. god. u Osnovnoj školi Petra Preradovića u Pitomači. Od učenika naše škole sudjelovale su Ana Križetić, u kategoriji 7. razreda i Izabela Štimac, u kategoriji 8. razreda.

Za vrijeme ispravljanja testova, dok je napetost bila na vrhuncu, škola domaćin je za sve učenike i mentore organizirala izlet u Križnice pa smo dobili mogućnost vožnje skelom preko Drave, a i neizvjesnost čekanja rezultata je na ovaj način malo smanjena. Ovim im putem upućujemo veliko hvala!

I na kraju, s ponosom možemo obavijestiti o rezultatima jer je naša Ana osvojila 2. mjesto, a Izabela 5. mjesto u vrlo jakoj konkurenciji!!! Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima!!!

Uredila i napisala: Martina Grundler Hrala, učiteljica povijesti