SRETNO, PREDŠKOLCI!

Autor: Ines Puškarić, 3. 6. 2019.

U srijedu, 29. svibnja 2019. godine, održana je Završna svečanost predškolaca. Njih 11 na jesen će postati prvašići i tako započeti „pisati“ jedno novo poglavlje u svojim životima.

Svečanosti su uz roditelje, braću, sestre, bak i djedove djece, nazočili i ravnateljica škole, Lareta Žubrinić te načelnik Općine Nova Bukovica, Tomislav Bračun,  koji su pozdravili sve prisutne te poželjeli djeci i roditeljima sreću i uspjeh u daljnjem radu.

Uslijedio je program pun pjesme, plesa i veselja kojim su polaznici male škole obradovali sve koji su došli pogledati njihov nastup. Publika ih je naprestano nagrađivala pljeskom.

Na samom kraju, učiteljica Ines Puškarić je svojim predškolcima uručila priznanja za uspješan završetak predškole, a oni najvrijedniji su posebno pohvaljeni i nagrađeni za svoje uspjehe u crtanju, pisanju i vladanju.

Još jedna pedagoška godina je iza nas, a budućim prvašićima želimo uspješan početak osnovnoškolskog obrazovanja!

SRETNO, PREDŠKOLCI!

Izvor: Marinianis Slatina (foto)