Najuspješniji učenici kod načelnika Općine Nova Bukovica

Autor: Lareta Žubrinić, 12. 6. 2019.

Već nekoliko godina Općina Nova Bukovica organizira svečani prijem i nagrađivanje učenika, a tako je bilo i ove godine povodom obilježavanja Dana škole!

Načelnik Općine Nova Bukovica gospodin Tomislav Bračun u društvu donačelnika gospodina Tomislava Dereša upriličio je u Domu kulture svečani prijem za najuspješnije učenike škole za ovu školsku godinu.

Načelnik Bračun je tako u ime cijele Općine svim nazočnim učenicima pohvalio njihovo zalaganje i uložen trud te izrazio zahvalnost na sudjelovanju u raznim natjecanjima u znanju, literarnim, likovnim i drugim kreativnim natječajima te sportu i  robotici.

Čestitke na uspješnoj pripremi učenika upućene su i njihovim učiteljima  mentorima. Za sve učenike škole obećao je nabaviti potrebne sportske rekvizite i opremu za izvođenje inzvannastavnih aktivnosti.

Ravnateljica škole Lareta Žubrinić također je izrazila zahvalnost svim učenicima koji su  u pozitivnoj konotaciji pronijeli ime svoje škole ne samo na području Virovitičko-podravske županije nego i širom Lijepe Naše, a  isto tako pohvalila je i njihove mentore.

Načelnik Bračun primio je i zahvalnicu Škole za Općinu Nova Bukovica zbog pomoći  i podrške u realizaciji brojnih školskih aktvnosti.

Nagrađeno je ukupno 29 učenika, a njihov popis nalazi se u prilogu ove vijesti.

Čestitamo svim dobitnicima!

Izvor: Tekst: lareta Žubrinić, ravnateljica; fotografije: Željko Felbar, Marinianis TV
Priloženi dokumenti:
POPIS_NAGRA_ENIH_UCENIKA_2019.pdf (96.33 KB)