Posjet OGŠ Slatina

Autor: Lareta Žubrinić, 15. 5. 2012.

Na poziv ravnatelja Osnovne glazbene škole  Slatina profesora Antonija Brzice učenici prvog i drugog razreda sa svojim učiteljicama  posjetili su slatinsku glazbenu školu.

Zanimljiv program vodio je slavni mađioničar Leon Magic. Učenici su na koncertu priređenom za njih mogli vidjeti i poslušati neke učenike ove škole kako sviraju na svojim omiljenim instrumentima.

Kao polaznik OGŠ možete naučiti svirati ove instrumente:klavir, harmoniku, gitaru, violinu, tambure, flautu, saksofon, klarinet, truba, trombon.

Ovaj posjet  oduševio je naše mališane, pa se nadamo da će neki od njih otkriti svoj glazbeni talent i krenuti stopama slavnih glazbenika.