Osmaši se odlučuju...

Autor: Lareta Žubrinić, 23. 5. 2012.

Naše osmaše u srijedu 25. svibnja posjetili su predstavnici Industrijsko-obrtničke škole Slatina i  Hrvatske obrtničke komore.

Na satu razrednika mogli su na ovom zanimljivom predavanju dobiti još nekoliko važnih informacija vezanih uz  predstojeći upis u srednju školu.

Ravnatelj Industrijsko-obrtničke škole profesor Mladen Graovac zajedno sa profesoricom hrvatskog jezika Ivanom Lukač i gospodinom Franjom Petrićem iz Hrvatske obrtničke komore VPŽ pojasnili su im sve vezano uz upis u strukovne škole, a podijelili su im informativne brošure HOK u kojima im se detaljno opisuju zanimanja  za koje se mogu prijaviti.

Mogli su saznati kakve su mogućnosti zapošljavanja i napredovanja u struci, i, ne manje važno, odgovara li zanimanje njihovim psihofizičkim sposobnostima.

Više informacija na stranicama IOŠ Slatina.

Nadamo se da će naši osmaši uspješno upisati željeni smjer. Sretno!