Rezultati natječaja "Pjesnik u duši"

Autor: Eva Turza Mitrović, 9. 12. 2019.

Još je jedan "Pjesnik u duši" priveden kraju. Pogledajte radove koji su pristigli i pročitajte tko je sve zaslužio nagradu.

"Pjesnik u duši" natječaj je kojim svake godine obilježavamo Mjesec hrvatske knjige. Ove je godine tema bila "U ritmu čitanja", a zbog nekih okolnosti, natječaj je bio više likovni, a manje literarni. Svejedno, radovi su lijepi, svi koji su sudjelovali zaslužuju pohvalu, a neki će biti i nagrađeni.

Ukupno je pristiglo 25 likovnih i samo 3 literarna rada. Radove su predali učenici 2., 4., 6. i 8. razreda Matične škole, te skupina "LIdras" i učenici 2.r. Područne škole. Zahvaljujem svim učenicima i njihovim mentoricama na suradnji.

Za literarni rad (a predala je i likovni rad) nagrađena je Ana Marija Gorički iz 4. razreda Skupina "Lidras" također je nagrađena za svoju vrlo posebnu pjesmu. Literarni radovi nalaze se u privitku i možete ih pročitati.

U kategoriji likovnih radova nagrade su zasluženo dobile učenice Mateja Podolski i Mia Orlić iz 8. razreda za svoj poseban prikaz glazbe u slici.

Mateja Podolski, 8.r.

Mia Orlić, 8.r.

Ostale likovne radove možete pogledati u prezentaciji.

Idi na taj Sway

Još jednom svima zahvaljujem i najavljujem natječaj i sljedeće godine.

Eva Turza Mitrović, knjižničarka

Priloženi dokumenti: