Božićni pokloni u PŠ Miljevci stigli čak iz Engleske

Autor: Nadin Cuca, 11. 12. 2019.

U utorak 10. prosinca, područnu školu Miljevci iznenadili su svojim posjetom članovi Udruge „Leaving life“ iz engleskog grada Eastbourne-a, kako bi učenike darivali poklonima za Božić.

Ipak učenike nisu zatekli u školi jer je vrijeme nastave završilo pa je učiteljica Jasminka preuzela poklone. Učenicima su pakete podijelile učiteljice Marina i Nadin u srijedu 11.prosinca i tada radosti nije bilo kraja.

U paketima nazvanima “Love in box” nalaze se igračke, higijenske potrepštine, slatkiši, školski pribor, vunene kape, rukavice, šalovi te pokoja knjižica i bojanka.

Učenici su se radovali svakoj pa i najmanjoj stvarčici, svoju sreću su izrazili smijehom i plesom. Rado su razmjenjivali igračke i pokazali osjećaj žaljenja što nisu dobili priliku reći: „Hvala!“ za divne poklone koje su primili. Iz tog razloga, odlučili smo im poželjeti sretan Božić preko video poruke.

Dragi članovi Udruge „Leaving life“, ako ovo čitate, hvala vam za sve!

Sretan Božić žele vam učenici i učiteljice Područne škole Miljevci.

Izvor: Tekst: Nadin Cuca, fotografije: Nadin Cuca