„Mi možemo jednako“

Autor: Eva Turza Mitrović, 10. 1. 2020.

Institut za istraživanje i edukaciju Zaposlena mama nositelj je projekta #MIMOŽEMOJEDNAKO koji je sufinanciran od strane Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske u sklopu Švicarsko-hrvatskog programa suradnje. Partneri na projektu su Hrvatska zajednica županija, Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića i SŠ Stjepana Sulimanca.

Partnerstvom organizacija civilnog društva, visokoobrazovnih ustanova te osnovnih i srednjih škola nastoji se podići svijest o spolnim stereotipima i nužnosti rodne ravnopravnosti kao važnim ciljevima održivog razvoja.

Učenici osnovnih i srednjih škola mogu sudjelovati slanjem likovnih ili video uradaka do 15. veljače 2019. te osvojiti vrijedne nagrade.

Više informacija o natječaju možete pronaći na poveznici: http://www.hrvzz.hr/novosti/hrvatska_zajednica_zupanija/pocinje_kreativni_natjecaj_mi_mozemo_jednako-41845 , a u privitku se nalazi letak.

Priloženi dokumenti:
Mi_mozemo_jednako_-_a4.pdf (302.00 KB)