Završna svečanost predškolaca

Autor: Administrator , 7. 6. 2012.

Predškolci uspješno završili program Male škole

Naši predškolci, a od iduće školske godine učenici prvog razreda jučer su se oprostili sa svojom voditeljicom Male škole Ines Mrvom, a roditeljima, ravnateljici i pedagoginji škole  u svečanoj priredbi prikazali su što su učili tijekom tri mjeseca priprema za prvi razred.

Prvo izložbom svojih likovnih radova, crteža i skulputrica od plastelina, a zatim veselim pjesmama, plesom i recitacijama njih 18 uveselilo je brojnu publiku i time zaradilo glasne aplauze.

Budući da su bili jako vrijedni,  svim predškolcima ravnateljica Lareta Žubrinić  uručila je priznanja za uspješno pohađanje predškole, a  pohvaljeni i nagrađeni bili su najbrižniji prijatelji, najuredniji predškolci, jedan ljubavni par, predškolac bez ijednog izostanka i dva najcrtača.

Pedagoginja Tanja Štefok roditeljima je podijelila pozivnice za dolazak na upis u prvi razred koji će se u školi održati 8. i 12. lipnja od 8 do 14 sati.

Fotografije sa završne svečanosti predškolaca možete pogledati u fotogledu, a u videoisječku pogledajte kako se  stvarno pleše Pačji ples.

Predškolci, vidimo se najesen!

Izvor: Ines Mrva