Zbogom, školo, do jeseni!

Autor: Lareta Žubrinić, 16. 6. 2012.

Tradicionalna manifestacija "Zbogom, školo, do jeseni" u Virovitici

U petak 15. lipnja, zadnjeg dana nastave u ovoj školskoj godini, na virovitičkom  Rukometnom stadionu TVIN-a,  održala se  tradicionalna 19. po redu manifestacija „Zbogom, školo, do jeseni“.

Na toj su manifestaciji koju organizira Virovitičko- podravska županija, Upravni odjel za društvene djelatnosti uz kulturno-umjetnički program  osnovnih i srednjih škola bili proglašeni i nagrađeni najbolji  učenici  na Županiji završnih razreda osnovne  i srednje škole.

Našu školu kao najbolji učenik predstavljao je učenik osmoga razreda

Danijel Penov. Čestitamo!

Čestitamo i Domagoju Krpanu, također našem osmašu, koji  je proglašen najboljim učenikom Osnovne glazbene škole Slatina.

Ove godine program manifestacije  vrlo zanimljivo osmislila je OŠ Eugena Kumičića iz Slatine, a bila je  to i prilika da se snimi milenijska fotografija!

Nakon službenog dijela, održao  se i koncert popularne virovitičke grupe „Vatra“.

"Zbogom, školo, do jeseni!"

Naši osmaši imaju završnu oproštajnu svečanost i primanje svjedodžbi

28. lipnja (četvrtak) u prostorijama škole!