Ahoj! ¡Hola! ¿Hablas po španielsky?

Autor: Dominik Rajačić, 30. 9. 2020.

I ove su godine, već tradicionalno, učenici PŠ Miljevci u sklopu nastave Slovačkog jezika obilježili Europski dan jezika.

Poznato je da su mali Miljevčani odlični jezičari i da se osim u slovačkom, sjajno snalaze i u engleskom, a neki i u njemačkom jeziku!

S obzirom na to da im strani jezici nisu strani, ove su se godine okušali u još jednom - španjolskom!
Jezik im je vrlo brzo "ušao u uho" tako da su s lakoćom naučili čitati i predstaviti se na španjolskom, ali i reći svoje hobije i što bi htjeli postati u budućnosti.

Miljevčani su u vrlo kratkom roku postali mali maheri, a u slučaju da i se i vi želite informirati o zanimljivostima o španjolskom jeziku, pozivamo vas da pogledate poveznicu.