Evo nama jeseni...zriju slatki plodovi...

Autor: Jasminka Stošić, 9. 10. 2020.

Još uvijek dovoljno sunčana i ugodna, JESEN nam je ovih dana omogućila izlazak iz učionice i nastavu u našoj „vanjskoj učionici”. Učenici 2. i 3. razreda PŠ Miljevci proveli su stoga tim povodom u utorak (6. listopada) ugodne trenutke u šetnji po svom selu..

A zadatak koji je pred njih bio postavljen glasio je ovako: Nakon pažljivog motrenja, navesti i imenovati uočene promjene koje je svojim dolaskom u naš zavičaj sa sobom donijela jesen te prikupiti neke jesenske „simbole” i plodove. (Neke i pojesti uslast!)

Nakon razgovora, istraživanja terena i donošenja zaključaka, svoj su zadatak učenici vrlo rado i uspješno odradili. Sljedeće fotografije govore u prilog tomu!

Bilo je to uistinu lijepo i korisno iskustvo i dobro provedeno vrijeme:

DRUŽENJE  U PRIRODI, UZ SVO BOGATSTVO I RASKOŠ JESENI!

Izvor: Jasminka Stošić, razredna učiteljica 2. i 3. razreda u PŠ Miljevci