Sretan Dan zagrljaja!

Autor: Marina Kordi, 22. 1. 2021.

21. siječnja obilježava se, jedan od najdražih dana učenika 1./4.razreda PŠ Miljevci, Međunarodni dan zagrljaja.

Kako se radi epidemioloških mjera ove godine ne mogu grliti kako oni vole,  napravili su svoje zamjenske ruke za grljenje kako bi barem na taj način pokazali svoje uživanje u zagrljajima te se uz pomoć njih svi skupa ipak „zagrlili“.

Obilježavanje ovog lijepog dana bila je i uvodna aktivnost u naš novi eTwinning projekt "Small steps to a big goal - What can I do for Earth?"

Uz grljenje, upoznali su se i sa izrekama o zagrljajima:

• Zagrljaj je prekrasan dar. Jedna veličina odgovara svima.
  • Legenda kaže da svaki put kada nekoga iskreno zagrlimo, dobijemo još jedan dan života.
  • Zagrljaj? Besplatan je, a vrijedi čitavo bogatstvo.

Vama svima skupa šalju jedan veliki virtualni zagrljaj!

Erasmus+ | Program EU-a za obrazovanje, osposobljavanje, mlade i sport

Nauči riječ!