Kako prevladati ispitnu tjeskobu

Autor: Ruža Živković, 3. 2. 2021.

Poštovani učenici i roditelji,

u privitku možete pronaći online knjižicu pod nazivom „Kako prevladati ispitnu tjeskobu“ koja je namijenjena učenicima osnovne i srednje škole.

Ovu knjižicu izradili su: Siniša Brlas, psiholog u Djelatnosti za prevenciju i izvanbolničko liječenje ovisnosti sa zaštitom mentalnog zdravlja Zavoda za javno zdravstvo „Sveti Rok" Virovitičko-podravske županije i Ivana Martinušić psihologinja u Virovitičkoj bolnici.

Znam da će nekima od vas biti vrlo korisna, a mogu ju pročitati i vaši roditelji kako bi vam olakšali svakodnevno učenje i rad te pomogli nadvladati strah od ispitivanja u školi ukoliko je on prisutan.

Pedagoginja: Ruža Živković

Priloženi dokumenti: