Vijeće učenika ponovno započelo svoj rad uživo

Autor: Ruža Živković, 8. 10. 2021.

Na jučerašnjoj sjednici Vijeća učenika, prvoj u ovoj školskoj godini, potvrdili smo izabrane predstavnike svih razreda i izabrali predsjednika i zamjenicu Vijeća učenika za ovu školsku godinu. Svi članovi upoznati su sa svojim pravima, obvezama i dužnostima.

Ravnateljica i pedagoginja pozdravili su nove članove, osobito predstavnike 1. razreda područne i matične škole: Veroniku Gorički i Sebastijana Halasa.

Predstavnici razreda u Vijeću učenika su: Veronika Gorički (1. r.), Ana Brzica (2. r.), Klara Peček (3. r.), Dominik Križetić (4. r.), Ivano Dolovski (2. i 4. r. PŠ), Sebastijan Halas (1. i 3. r. PŠ), Mateo Dejak (5.r.), Marko Skovračin (6. r.), Hana Kribl (7. r.) i Kristijan Škrnički (8. r).

Za predsjednika Vijeća učenika izabran je Kristijan Škrnički, a za njegovu zamjenicu Hana Kribl. Čestitamo!

Članovi Vijeća učenika blisko će surađivati i s našom pedagoginjom Ružom Živković u realizaciji Školskog preventivnog programa kao i svim nadolazećim aktivnostima u školi, a posebno u dvije velike volonterske akcije "Marijini obroci" i "Škole za Afriku".