Dani kruha i plodova zemlje

Autor: Đora Đorđević, 15. 10. 2021.

Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje obilježavaju se u mjesecu listopadu, pa tako, već tradicionalno i u našoj školi.

U tjednu iza nas od 11. do 15. listopada 2021. godine, učenici i učitelji naše škole raznim aktivnostima obilježili su Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje.

Vjeroučitelj Đora Đorđević je, prdržavajući se svih epidemioloških mjera, izmolio molitvu zahvale za plodove zemlje te učenicima ukazao na značenje riječi koje izgovaramo u molitvi Oče naš.

Molba za "KRUH NAŠ SVAGDANJI ..." znači molitvu za Božju prisutnost, jer jedino Božja prisutnost daje trajnost tijelu i duši.

Učiteljice iz razredne nastave su također sa svojim razedima imale određene aktivnosti.

Učiteljica Kristina Pintarić je sa svojim drugim razredom organizirala prikupljanje plodova zemlje.

Učiteljica Marija Vencl i njen treći razred na satu likovne kulture crtali su na zadanu temu.

Učiteljica Lidija Medved i njen četvrti razred izrazili su svoju zahvalnost postavljanjem prigodne  izložbe likovnih radova  voća i povrća.

Erasmus+ | Program EU-a za obrazovanje, osposobljavanje, mlade i sport

Nauči riječ!