Nova lica predškole

Autor: Lareta Žubrinić, 18. 10. 2021.

Program predškole za djecu s područja Općine Nova Bukovica krenuo je s provedbom 4. listopada 2021. godine, a trajat će do 31. svibnja 2022. godine.

Prvoga dana predškolce, buduće prvašiće,  i njihove roditelje svečano su dočekali: ravnateljica Lareta Žubrinić, općinski načelnik Tomislav Bračun i voditeljica Sanela Tot.

Nakon uvodnih riječi, opisivanja plana i programa te organizacije rada, predškolce su razveselili slatkišima i natpisima dobrodošlice "Zvjezdice, putujmo zajedno svijetom predškole".

Naši mali predškolci sa svojom voditeljicom sudjelovat će u različitim aktivnostima Školskog kurikuluma tijekom 2021./2022. školske godine.

Svim polaznicima želimo uspješnu pripremu za budući 1. razred!

Sanela Tot

Izvor: Sanela Tot, odgojiteljica u predškolskom programu