Budimo solidarni!

Autor: Administrator , 9. 10. 2012.

Provodimo akciju "Solidarnost na djelu 2012"

Sabirna akcija hrvatskog Crvenog križa "Solidarnost na djelu" obilježava 40 -u godinu. I u našoj se školi ove godine ona održava pod motom "Pomozimo onima kojima je pomoć najpotrebnija" .

Dakle, u četvrtak  11. listopada 2012. u vremenu od 8,00 do 13,00 matična škola bit će sabirno mjesto na koje možete donijeti materijalna dobra: hranu (mast, šećer, krumpir, brašno, zimnicu grah, luk, kupus...), suvenire od keramike i drugih materijala, igračke, razne figurice te stari papir. U PŠ Miljevci akcija će se održati u dane vikenda, 13. i 14. listopada.

Rabljenu odjeću ne prikupljamo!

Matična i područna škola dobit će i bonove od 5, 00 koje će učenici prodavati građanima.

Crveni križ Slatina na čelu s ravnateljem Vlatkom Jelenčićem  od srca zahvaljuje svima koji na bilo koji način sudjeluju u ovoj lijepoj akciji.

Sudjelujmo i mi i pomozimo onima kojima je pomoć najpotrebnija!

Izvor: Đora Đorđević, voditelj Podmlatka Crvenog križa