Završen školski literarni i likovni natječaj "Pjesnik u duši"

Autor: Eva Turza Mitrović, 9. 12. 2021.

Na tradicionalnom natječaju školske knjižnice povodom Mjeseca hrvatske knjige sudjelovalo je 33 učenika. U nastavku pogledajte njihove radove i saznajte čiji su radovi nagrađeni.

Podsjetimo se, teme natječaja bile su:

ZA PREDMETNU NASTAVU

• S knjigom na pusti otok

• Kad me lektira iznenadila

• Volim čitati

ZA RAZREDNU NASTAVU

• Moja najdraža knjiga/slikovnica/bajka

• Najgori zlikovac iz bajke

Od ukupno pristigla 33 rada bilo je 7 literarnih radova, dok su ostali radovi bili likovni. Na natječaju su sudjelovali sljedeći učenici:

• Ana Sobol i Gabrijel Nikolić, 1.r. PŠ Miljevci

• Marija Sobol, Lana Terek, Emanuel Nikolić, Erina Ana Kordi, Sebastian Halas, 3.r. PŠ Miljevci

• Tomislav Škrnički, Ana Jakočić, Marko Žiga, Tomislav Medved,Tamara Milaković, Dominik Križetić, 4.r.MŠ

• Matea Šterl, Ivana Gorički, Gabrijel Bilavčić, Jurica Bejuk, Gabrijela Mikšić, Ana Dejak, Klara Peček, Josip Jelenić, 3.r. MŠ

• Tia Bužonja, Marija Brzica, Ana Brzica, Rafael Brzica, Antonio Karl, Noa Turkalj, Miriam Brzica, 2.r. MŠ

• Martina Nikić, 8.r.

• Josipa Gorički, 7.r.

• Ana Marija Gorički, 6.r.

• Ana Koleno, Ivana Knapić, 5.r.

Nagrađeni su literarni radovi Josipe Gorički, Martine Nikić i Marije Sobol te likovni radovi Ane Sobol, Miriam Brzica, Tie Bužonja, Tomislava Škrničkog, Ane Jakočić, Dominika Križetića, Mateje Šterl, Klare Peček.

Nagrađeni radovi izloženi su na panou ispred knjižnice. Budući da je radova stvarno puno (što me jako veseli), a pano je malen, sve radove možete pogledati u prezentaciji: