Nagrađeni za natječaj

Autor: Administrator , 15. 10. 2012.

U našoj se školi povodom 200. obljetnice župe Uznesenja Blažene Djevice Marije održao likovni i literarni natječaj. Saznajte tko su pobjednici natječaja !

Natječaju su se odazvali učenici razredne nastave zajedno sa svojim učiteljicama. Ukupno je prikupljeno 16 likovnih te 3 literarna rada, a sudjelovalo je 16 učenika.

Za vrijedne nagrade najuspješnijim radovima pobrinuo se naš župnik vlč. Dražen Akmačić, a nagrade za likovna ostvarenja dobili su:

Helena  Đukić (1.r. PŠ Miljevci)

Filip Nikić (2.r. PŠ Miljevci)

Izabela Štimac (2.r.)

Dražen Huber (3.r.)

Iris Penov (4.r.)

Lucija Podolski (4.r.) nagrađena je za svoj literarni rad.

Posebno su pohvaljeni likovni radovi Mateje Podolski (1.r.) i Lucije Podolski (4.r.), ali i ostali sudionici natječaja dobili su prigodne zahvalnice!

Zahvaljujemo našem župniku na lijepim i prigodnim nagradama, a također zahvaljujemo svim učenicima i njihovim učiteljicama na sudjelovanju.

Sve likovne i literarne radove možete pogledati na panou u holu škole.

Izvor: Eva Turza Mitrović, knjižničarka