MAT liga - rezultati 2. kola

Autor: Ivana Škrobo, 23. 12. 2021.

I nakon 2. kola Mat lige učenici naše škole ostvaruju odlične rezultate!

U ovom kolu razrede su predstavljali Marko Skovračin, Mihael Vukomanović, Hana Kribl i Josip Žiga.

MAT  liga je ekipno matematičko natjecanje učenika osnovnih i srednjih škola. Nastala je sa željom popularizacije matematike, veće motivacije učenika i njihovih mentora u radu, te poticanja zajedništva i timskog rada.

Natjecanje se odvija kroz četiri kola (listopad, prosinac, ožujak i svibanj).

U kategoriji 6. razreda sudjelovalo je ukupno 297 ekipa, a naša ekipa nalazi se na visokom 31. mjestu sa ukupno osvojenih 438 bodova iz oba kola. U prvom kolu postigli su 264, a u drugom kolu 174 boda.

U kategoriji 7. razreda sudjelovalo je ukupno 252 ekipe, a naša ekipa nalazi se na 37. mjestu sa ukupno osvojena 354 boda iz oba kola. U prvom kolu postigli su 186, a u drugom kolu 168 bodova.

Pohvale za odlične rezultate i puno uspjeha u daljnjim pripremama!

Treće kolo čeka nas na proljeće!

Priloženi dokumenti:
Rezultati-visi-razredi-OS-UKUPNO-4.xlsx (72.49 KB)