Likovno-literarni natječaj Melitino proljeće

Autor: Administrator , 21. 3. 2022.

Osnovna škola Oroslavje uz pokroviteljstvo Krapinsko-zagorske županije s velikom radošću objavljuje poziv za sudjelovanje na 2. Likovno-literarnom natječaju „Melitino proljeće“ za sve učenike osnovnih škola od 1. do 8. razreda.

Melita Peternel bila je učiteljica u našoj školi punih 38 godina. Odgajala je i učila brojne generacije na svoj topao, nježan i iskren način. Nažalost, u studenom 2020. godine, izgubila je bitku sa teškom bolesti.

Melita je rođena na prvi dan proljeća i njoj u čast pokrenut je ovaj Natječaj.

U prilogu se nalazi poziv te privola za sudjelovanje na Natječaju. Unutar poziva nalaze se prezentacije koje će pomoći u realizaciji ovogodišnje likovne i literarne teme Natječaja.

Nastavimo i ove godine tamo gdje je zastala Melitina priča, nastavimo je baš onako kako bi to ona najviše voljela: kroz bajku i likovni izričaj.

Rok dostave radova je 5. svibnja 2022. godine.

Veselimo se vašem odazivu!

Sanja Šakoronja

Osnovna škola Oroslavje