Izašao je 5. broj Erasmus+ časopisa naše škole

Autor: Ruža Živković, 25. 3. 2022.

U nastavku možete pogledati 5. online izdanje časopisa koje izlazi u sklopu Erasmus+ projekta naše škole „Tradicionalne igre – zdrav razvoj djetinjstva“. Ovaj broj časopisa nastao je kao rezultat mobilnosti učitelja i učenika iz pet partnerskih zemalja u Portugal, otok Madeira, točnije grad Camara de Lobos koji se nalazi u Atlantskom oceanu (uživo i online).

Časopis je izvorno nastao u engleskoj verziji, a izradili su ga naši portugalski partneri u suradnji sa rumunjskom školom koja je zadužena za izradu publikacija časopisa i ostalih materijala u našem projektu.

Našu, hrvatsku verziju, izradila je i prevela pedagoginja Ruža Živković koja je ujedno i koordinatorica ovog Erasmus+ KA229 projekta.

Priloženi dokumenti:
Hrvatska_verzija_casopisa_-_broj_5.pdf (6.06 MB)