Svečani prijem naših učenika u Hrvatskom saboru

Autor: Lareta Žubrinić, 30. 5. 2022.

Predsjednik Hrvatskog sabora Gordan Jandroković dodijelio nagradu učenicima OŠ Vladimir Nazor Nova Bukovica za prvo mjesto na kviz-natjecanju "Koliko poznaješ Hrvatski sabor?"

Predsjednik Hrvatskog sabora Gordan Jandroković dodijelio je nagrade i priznanja učenicima i mentorima osnovnih i srednjih škola koje su sudjelovale na ovogodišnjem kviz-natjecanju “Koliko poznaješ Hrvatski sabor?.

Pobjednici u kategoriji osnovnih škola su bili učenici Osnovne škole Vladimira Nazora iz Nove Bukovice,

Kristijan Bilavčić,

Leo Bračun i

Nikola Ladović.

(mentorica Martina Grundler Hrala)

Prvo su mjesto osvojili u konkurenciji među 171 učenika osmih razreda iz 57 osnovnih škola iz cijele Hrvatske.

Čestitke učenicima, mentorici Martini Grundler Hrala, kao i ravnateljici škole Lareti Žubrinić uputili su i saborski zastupnici Virovitičko-podravske županije Josip Đakić i Vesna Bedeković.

Izvor: (www.icv.hr, Fotografija: Hrvatski sabor)