eTwinning oznaka kvalitete za naše učiteljice

Autor: Lareta Žubrinić, 4. 7. 2022.

Veliko je zadovoljstvo objaviti ovako krasnu vijest - čak 3 oznake za kvalitetu rada na projektima u eTwinning zajednici stigle su našim učiteljicama!!

Sanela Tot, voditeljica predškolskog programa u našoj školi ove je školske godine radila dva eTwinning projekta i za rad na njima dobila je i oznaku kvalitete!

Jedan je "Brže, više, jače", a drugi je "Vrtuljak prijateljstva"!

Učiteljica Hrvatskoga jezika Božica Filipović Veg je također sasvim zasluženo dobila oznaku kvalitete za rad na eTwinning projektu "Sedam zvonara Goranova stvaralaštva".

Osim nje, oznaku kvalitete za svoj rad i doprinos uspješnosti projekta dobilo je i sedmero učenika: Hana Kribl, Leon Dolovski, Lara Dolovski, Dominik Terek, Josipa Gorički, Stjepan Sobol i Filip Kustura!

Bravo, naši učenici!!

Ako niste znali, eTwinning oznake kvalitete daju se učiteljima sa izvrsnim eTwinning projektima. Njome se potvrđuje da je projekt ispunio postavljene standarde u čemu su naše učiteljice potpuno uspjele!

Čestitamo učiteljicama Božici i njezinim učenicima i Saneli  i želimo im još puno odličnih projekata!