Pružam ti ruku

Autor: Administrator , 15. 11. 2012.

Promocijom edukativne slikovnice za najmlađe "Pružam ti ruku" započelo obilježavanje Mjeseca borbe protiv ovisnosti

U Osnovnoj školi Josipa Kozarca u Slatini 14. studenog (srijeda)  s početkom u 12 sati održana je promocija zanimljive edukativne slikovnice „Pružam ti ruku“.

Slikovnica je didaktički i metodički oblikovana te uz prekrasne ilustracije namijenjena učenicima prvih razreda osnovnih škola. Na promociju pozvana je i naša škola koju su predstavljale učiteljica 1. razreda Kristina Šoić i učenica 1. razreda Mia Orlić.

Promocija je održana u organizaciji Virovitičko-podravske županije i Zavoda za javno zdravstvo „Sveti Rok“. Promociji su također prisustvovali mr.sc. Vesna Šerepac, mr.sc. Miroslav dr. Venus i Siniša Brlas, prof. koji su ukratko predstavili preventivne programe vršnjačkoga nasilja te njihovo ostvarivanje pomoću slikovnice „Pružam ti ruku.“

Svaki prvašić u našoj školi dobio je primjerak slikovnice te će se njome koristiti u svoje slobodno vrjieme i na satu razrednika!

Izvor: Kristina Šoić, učiteljica 1.r.