Ne ovisnosti!

Autor: Administrator , 1. 12. 2012.

...odlučno su poručili učenici PŠ Miljevci!

U PŠ Miljevci proteklog su tjedna u sklopu Mjeseca borbe protiv ovisnosti na satu razredne zajednice učiteljice Jasmina Puškarić i Jasminka Stošić organizirale različite aktivnosti sa svojim učenicima.

Aktivnosti su bile usmjerene  edukaciji najmlađih o štetnosti alkohola, cigareta i droge, a kao najvažnije, budući da djeca i mladež predstavljaju rizičnu skupinu za razvoj ovisnosti, govorilo se o prevenciji koja  je najdjelotvorniji i najkvalitetniji pristup u borbi protiv ovisnosti jer sprječava samu pojavu ovisnosti.
     Najdjelotvornija prevencija ovisnosti upravo dolazi od samih roditelja, a zatim su tu i učitelji.

U utorak 4. 12. 2012. u 12 sati u PŠ Miljevci održat će se roditeljski sastanak na kojem će učiteljice održati predavanje upravo na temu "Obitelj i prevencija ovisnosti".