Brončani dečki!

Autor: Lareta Žubrinić, 4. 12. 2012.

Osvojili smo treće mjesto na sportskom natjecanju

Danas je,  4.12.2012.  godine , u  Osnovnoj školi Voćin s početkom u 9  sati održano prvenstvo osnovnih škola  u stolnom tenisu za djevojčice i dječake.

Domaćin prvenstva bilo je   Školsko športsko društvo   "ISKRA "  iz Voćina.

U kategoriji Djevojčice na prvenstvu  su sudjelovale ekipe  Mladost (Virovitica),  Bilogora (Špišić Bukovica), Iskra (Voćin)  i  Slatina (Slatina)

U kategoriji Dječaci sudjelovale su ekipe: Mladost (Virovitica), Bilogora (Špišić Bukovica), Baqua (Nova Bukovica), Iskra (Voćin)  i  Junior (Slatina).

Prvenstvo    se  igralo pojedinačno ( bez parova ), a ekipa koja je ostvarila tri pobjede je pobjednik susreta. Susreti su se igrali na tri dobivena seta koji traju do 11 poena.

Prvo plasirane ekipe u grupi igraju  finale za pobjednika županije. ŠŠd "Junior" iz Slatine je pobjednik ovog natjecanja!

Naši dečki, osmaši Ivan Čolić i Silvio Matota  te Marin Vukomanović iz 7. r. pod vodstvom učiteljice TZK Vere Panić žestoko su se borili protiv Virovitičana i ekipe iz Špišić Bukovice i osvojili treće mjesto!

Čestitamo na uspjehu!!!