Dani Adventa u PŠ Miljevci

Autor: Administrator , 13. 12. 2012.

U utorak 11. prosinca 2012. u PŠ Miljevci održana je božićna radionica na kojoj su učenici od 1. do 4. razreda pod vodstvom svojih učiteljica te kreativnih mama i baka izrađivali prigodne ukrase za nadolazeći blagdan.

Druženjem i svojim originalnim idejama učenici su unijeli duh Božića u svoje školske prostorije, a počeli su i s pripremama za nastup na božićnoj priredbi koja će biti upriličena u Domu kulture u Novoj Bukovici u četvrtak, 20. prosinca.

Svojim uzbuđenjem, lijepim i iskrenim željama i radosnim srcima mali miljevački učenici uspjeli su „zagrijati“ove hladne prosinačke dane pa ni rezultati nisu izostali.

Nadamo se da će foto-prikaz naših adventskih aktivnosti potaknuti na stvaralaštvo i ostale učenike naše škole.

Učenicima, učiteljima i ostalim djelatnicima škole šaljemo vesele pozdrave iz Miljevaca i želimo svima ČESTIT I BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ!!!

Izvor: Jasminka Stošić, učiteljica (tekst), Jasmina Puškarić, učiteljica (foto)