Božićne radionice

Autor: Administrator , 17. 12. 2012.

Donosimo vam fotke s nekoliko božićnih radionica u kojima marljivo sudjelujemo pripremajući se za nadolazeće blagdane i božićnu priredbu!

Drugi  i treći razred prošli su tjedan izradili

adventske vjenčiće od različitih materijala i ukrase kojima su ukrasili bor u svojim učionicama. Pomogle su im njihove učiteljice Marija i Lidija.

Učenice 6. razreda na satu njemačkog jezika pisale su i ukrašavale božićne pjesme i želje zajedno s učiteljicom Draganom.

Učenici 7. razreda uz pomoć gospodina Stjepana Dereša i razrednice Božice

izrađivali su božićne jaslice.

Iz tehničke kulture zaradili su čiste petice!

Šestaši i razrednica Ivana  pozabavili su se izradom i ukrašavanjem božićnih kuglica od konca!

Petaši su u srijedu uz pomoć razrednice Vere i svojih mama izrađivali božićne čestitke i započeli s pripremama za humanitarnu akciju "Proslavimo Božić zajedno"