Noć muzeja u Zavičajnom muzeju Nova Bukovica

Autor: Lareta Žubrinić, 22. 1. 2013.

Što je Noć muzeja?

Velika akcija hrvatskih muzeja koju organizira Hrvatsko muzejsko društvo u suradnji s hrvatskim muzejima ima za cilj  popularizirati  muzejske sadržaje i dovođenje publike u muzejske prostore.

Noć muzeja je manifestacija koja se odvija  u brojnim hrvatskim muzejima u kasnim večernjim i noćnim satima. Posjetitelji mogu sudjelovati u  raznovrsnim programima - od tematskih vođenja kroz izložbe i postave, do glazbenih priredbi, gastronomskih prezentacija i sl.

Udruga žena "Bukovica u srcu" priprema program u Zavičajnom muzeju Nove Bukovice (stari župni dvor)  u petak 25. siječnja 2013. s početkom u 18 sati.

Svi mještani općine Nova Bukovica,

učenici,  učitelji i djelatnici  Škole

dobrodošli su na ovu manifestaciju

koja će  se u našem mjestu održati po prvi put.