Poklade u PŠ Miljevci

Autor: Administrator , 13. 2. 2013.

Jučer u utorak, 12. veljače sve je i u PŠ Miljevci bilo u znaku Poklada. Učenici su (ali i učiteljice) nakratko zaboravili uobičajena školska pravila i iskoristili sat razrednog odjela za promociju svojih “ludih i nezaboravnih” kreacija i ideja.

Defilirali su našom školom likovi iz svijeta bajki, filma,  TV-serijala i cirkuskih arena- Pipi Duga Čarapa, Snjeguljica, klaunovi, fantomi, čarobnjaci i ostali stvarni i nestvarni likovi.

Najuspješnijima su, po izboru samih učenika uručene i prigodne nagrade i priznanja, a tu su čast i sreću ove godine imali Renato Lukaček, predstavnik 1. i 2. razreda i Dominik Kapetanović, predstavnik 3. i 4. razreda.

Svojim nam je dolaskom pažnju iskazala i ravnateljica, za ovu prigodu i sama kostimirana i zamaskirana, koja se u pratnji dviju učenica naše matične škole pobrinula da i slasne pokladnice stignu u pravom trenutku do malih Miljevčana. I naša spremačica  teta Ivanka počastila nas je mirisnim krofnama.

Veselo druženje pod maskama završili smo zajedničkim plesom, a cijeli događaj zabilježili smo i okom kamere. Djelić karnevalskog ugođaja u našoj područnoj školi dočarat će i vama naše odabrane fotografije.

Izvor: Jasminka Stošić (tekst), Jasmina Puškarić (fotke), učiteljice PŠ Miljevci