Nastavljamo s natjecanjima

Autor: Administrator , 14. 2. 2013.

U školi su se u protekla dva tjedna održala natjecanja iz njemačkog jezika, geografije, kemije, a danas i biologije! Puno je to posla za naše vrijedne školarce i učitelje!

Školska razina natjecanja iz njemačkog jezika održala se 4. veljače (ponedjeljak). Za natjecanje iz ovog izbornog predmeta učiteljica Dragana Dropulja pripremala je osmaše: Anu Žagar, Ivana Gecana, Enu Dujak i Valentinu Brekalo.

Naša je škola ovogodišnji domaćin županijskog natjecanja!

Na natjecanju iz geografije sudjelovali su prošli tjedan  učenici 5., 6. i 7. razreda koje je pripremao učitelj Marinko Nekić: Robert Orlić, Marijan Škrnički i Ana Škrnički iz 5.r., Manuela Kribl, MIhael Kolembus i Irena Marušić iz 6.r. i najbrojniji sedmaši Tatjana Đuričić, Anja Stjepanović, Tereza Takač, Lorena Hidek, Matej Kapetanović, Marin Vukomanović i Mario Peričić.

Škola domaćin županijskom natjecanju iz geografije je OŠ Davorina Trstenjaka iz Čađavice.

Jučer se održalo školsko natjecanje iz kemije. Učiteljica Nada Milković pozvala je odabrane: Anu Žagar iz 8.r., te iz 7. r. Tatjanu Đuričić, Anju Stjepanović, Terezu Takač, Lorenu Hidek, te Marina Vukomanovića i Mateja Kapetanovića.

Škola domaćin je OŠ Antuna Gustava Matoša Čačinci.

A danas iz biologije (učiteljica je također Nada Milković)  natjecali su se učenici 7.r. Mario Peričić, Josip Žalik, Domagoj Milošević, Manuela Križetić i Andrea Dolovski. Iz 8. razreda natjecanju su pristupile Marijana Perić, Vlatka Kolembus i Valentina Brekalo.