Maškare vladale školom

Autor: Administrator , 15. 2. 2013.

Što: Nastava pod maskama i izbor najbolje maske

Kada: na Pokladni utorak

Gdje: u matičnoj školi

Tko: maškare!

Kako to običaji nalažu, na Pokladni utorak - školom vladaju maškare! Nitko nema ništa protiv što su u klupama vještice, kauboji, klaunovi, bebe, doktori, pankeri,domorodci  i ostalo šareno društvo veselih maski.

Posljednji sat nastave tradicionalno se održava Ples pod maskama i bira najoriginalnija maska. Ove su godine učitelji u uži izbor odabrali dvije bebe, afričkog domorodca, damu sumnjivog zanimanja, klauna, gospodina, časnu sestru i vješticu. Pogledajte tko je u žestokoj konkurenciji najboljih maski osvojio pohvale!

(Sari Križetić i Marijanu Škrničkom iz 5. r. sve pohvale za masku!)

U izboru najbolje maske u nižim razredima sudjelovali su Matea Podolski iz 1. r. sa svojom maskom ježa, Kristina Matijević kao časna sestra iz 2.r., Ana Takač iz daleke Afrike iz 3. r. i Gabrijel Fuljek kao gospodična iz 4.r.

Matea je izabrana kao najbolja maska! Čestitamo!

Izbor fotografija s Pokladnog utorka i nastave pod maskama u našem Fotogledu!

Izvor: fotke: Ana Žagar, 8.r. i Kristina Šoić, učiteljica 1. r.