Putovanje čarobnim vremeplovom

Autor: Jasminka Stošić, 21. 3. 2013.

Jučer je u našoj školi po drugi puta gostovao iluzionist svjetskog glasa Jozo Bozo.

Naši učenici u društvu svojih učiteljica uistinu su uživali u njegovim mađioničarskim trikovima, a neki od njih bili su u prilici i sami aktivno sudjelovali u njihovoj izvedbi: Tomislav sa svojom papučom iz 4.r., Marija sa  čarobnim krugovima iz 3.r., sa dinosaurima su se borili hrabri Ivan iz 1. r., te Adrijan i Roberto -  naši predškolci.

I polaznici Male škole, naši budući prvoškolci, predvođeni svojom voditeljicom također su se pridružili ovoj predstavi.

Uzbuđenja i veselja nije nedostajalo!

Bilo je to ujedno i zanimljivo druženje učenika naše područne škole s učenicima nižih razreda matične škole, čime je na najbolji način obilježen i pozdravljen dolazak proljeća.

A nakon zabavnog dijela zajedno su prionuli svojim učeničkim dužnostima. Zasigurno su neki od njih poželjeli poneku od Jozinih  vještina primijeniti i na testu iz matematike, posebice u nekim težim zadatcima, ali su se vrlo brzo sjetili često spominjanog savjeta  njihovih roditelja i učitelja:

“Za sve važne  stvari u životu se  valja i isplati potruditi i rezultati neće izostati!”

Uostalom i Jozine vještine u kojima su netremice uživali punih sat vremena nisu nipošto rezultat čuda već dugogodišnjeg predanog rada!

Želimo mu, baš kao i svim našim učenicima  puno uspjeha u radu!

Izvor: Jasminka Stošić,(tekst) učiteljica 3. i .4.r. PŠ Miljevci, Kristina Šoić (foto), učiteljica 1.razreda