Idemo u srednju

Autor: Lareta Žubrinić, 15. 4. 2013.

Brošura za osmaše o upisima u srednju školu

"Drage učenice i učenici,

upis u srednju školu velik je korak u životu svakog učenika, a odluka o samom izboru srednje škole jednako je važna jer će u velikoj mjeri odrediti vaš daljnji životni put.

... U brošuri ćete pronaći sve podatke o promjenama koje smo uveli kako bismo vam olakšali i pojednostavili prijave i upis u srednje škole, a elemente vrednovanja vaših učeničkih postignuća učinili jasnijim, objektivnijim i pravednijim.

... Želim vam da što lakše odaberete, uspješno upišete te još uspješnije svladate željeni obrazovni program te tako učinite prvi korak u svoju, nadam se uspješnu, obrazovnu budućnost."

ministar

dr.sc. Željko Jovanović

U brošuri ćete pronaći najvažnije informacije o postupku prijava i upisa u srednje škole u godini 2013. /2014.  koji se prvi puta provodi elektroničkim putem preko mrežne stranice

www.upisi.hr

Ako imate dvojbi, pitanja ili poteškoća vezanih uz prijavu u sustav, rad sa sustavom ili prijavom obrazovnih programa na adresi:

www.upisi.hr/FAQ

nalaze se

Često postavljena pitanja.

Za pomoć možete kontaktirati  Službu za potporu korisnicima na

helpdesk@skole.hr ili na telefon 01/6661-500.

Svu potrebnu podršku dobit ćete od razrednice, pedagoginje, ravnateljice i učitelja informatike.

Također, u kutku KLIK NA LINK imate novi link: www.upisi.hr!

I brošuru u pdf obliku u privitku!

Priloženi dokumenti:
Brosura_IdemoUSrednjuII.pdf (3.87 MB)