Zbogom, školo, do jeseni!

Autor: Administrator , 25. 6. 2013.

U petak, 28. lipnja, u Virovitici održava se već tradicionalna manifestacija “Zbogom, školo, do jeseni” na kojoj se, uz bogat kulturno-umjetnički program, nagrađuju naj-učenici osnovnih i srednjih trogodišnjih i četverogodišnjih škola.

U sklopu programa nastupit će udruge koje se bave pjesmom i plesom, a kao nagradu svim učenicima, njihovim roditeljima, učiteljima i profesorima Virovitičko-podravska županija poklanja koncert Ivana Zaka.

zbogom-skolo-plakat

Pregledom pristigle dokumentacije Povjerenstvo za izbor najučenika osnovnih i srednjih škola je izradilo prijedlog temeljem kojeg će župan Tomislav Tolušić donijeti Odluku za izbor najučenika (najučenice) osnovne škole te najučenika (najučenice) srednje trogodišnje i srednje četverogodišnje škole s područja cijele Virovitičko-podravske županije.

Troje najučenika (najučenica) bit će nagrađeno prijenosnim računalom, a svi najučenici osnovnih i srednjih škola škola bit će nagrađeni prigodnim poklonom iznenađenja koji će im biti uručeni u sklopu manifestacije “Zbogom, školo, do jeseni”, a nagradit će ih njihovi ravnatelji/ice.

Manifestaciju organizira Virovitičko-podravska županija, Upravni odjel za društvene djelatnosti i Osnovna škola Josipa Kozarca iz Slatine.