Vijeće učenika u novoj školskoj godini

Autor: Lareta Žubrinić, 27. 9. 2013.

Upoznajte nove/stare članove Vijeća učenika naše škole!

Na jučerašnjoj sjednici Vijeća učenika, prvoj u ovoj školskoj godini, potvrdili smo izabrane predstavnike svih razreda i izabrali predsjednicu i zamjenicu Vijeća učenika za ovu školsku godinu. Svi članovi upoznati su sa svojim  pravima, obvezama i dužnostima.

Ravnateljica i pedagog pozdravili su nove članove, osobito predstavnike 1. razreda područne i matične škole: Gabrijela Kolembusa i Adrijana Bilavčića.

Ostali predstavnici razreda u Vijeću učenika su: Toni Čarnohorski (2.r.), Sandra Četa (3.r.),  Dominik Kapetanović (3.r.PŠ MIljevci), Anamarija Bilavčić (4.r.), Veronika Brzica (5.r.), Marijan Škrnički (6.r.), Marijana Žalik (7.r.) i Tereza Takač (8.r.)

Za predsjednicu Vijeća učenika izabrana je Tereza takač, a za njezinu zamjenicu Marijana Žalik. Čestitamo!

Članovi Vijeća učenika blisko će surađivati i s našim pedagogom Darkom Samardžićem u realzaciji Školskog preventivnog programa.

Više o članovima ovogodišnjeg Vijeća učenika možete uskoro pročitati na kartici Vijeće učenika