Važno! Upisi u srednju! Posjet IOŠ - u i početak upisnih rokova!

Autor: Darko Samardžić, 16. 5. 2014.

22. svibnja 2014. s početkom u 10.00h je Dan otvorenih vrata Industrijsko-obrtničke škole. Osim toga, izašla je Odluka o upisima učenika u 1. razred srednje škole u školskoj godini 2014./2015.

22. svibnja će učenici sa svojim roditeljima moći posjetiti Industrijsko - obrtničku školu gdje će se uz pomoć profesora i učenika škole upoznati s načinom školovanja i školskim prostorom. Moći će prisustvovati prezentaciji obrazovnih programa i zanimanja u školi.

S obzirom na nedostatak prijevoza, roditelji se mogu javiti u školu u Novoj Bukovici i svojim automobilom pomoći kako bismo sve učenike prevezli u Slatinu.

Ministarstvo je objavilo Odluku o upisima učenika u 1. razred srednje škole u školskoj godini 2014./2015. Odluka se nalazi u prilogu. S obzirom da se učenici možda neće snaći u čitanju Odluke, molim roditelje da i sami pročitaju Odluku. U njoj se nalaze rokovi za upis u srednju školu koji su vrlo bitni kako bi se na vrijeme upisali i osigurali nastavak školovanja.

Priloženi dokumenti:
Odluka_o_upisu_ucenika.pdf (289.56 KB)