Zahvalnica Školi

Autor: Lareta Žubrinić, 28. 9. 2014.

koordinacijskog tima Zelena čistka za sudjelovanje u ekološkoj akciji

"Poštovani, iskrene čestitke na rezultatima!

Vaše sudjelovanje pokazatelj je proaktivnog i pozitivnog pristupa u rješavanju problema, ali i poticaj djeci i mladima na aktivno sudjelovanje za bolje sutra.

Zelena čistka 2014. rezultirala je čišćom Hrvatskom. Zajedno, nas  50 541 volontera,očistili smo 4 847 tona otpada iz okoliša. Bez obzira da li su u pitanju šume, jezera, rijeke, planine, more...Zemlja, a s njom i mi, lakše diše.

Entuzijazam, vrijeme, energija, trud, svakog pojedinog volontera doprinio je boljem danas i sutra. Suradnja je osnova za današnje uspjehe, ali i mogućnost za stvaranje i promicanje novih ideja te razvoj društva što smo zajedno pokazali i dokazali.

Zelena čistka dio je World Cleanup akcije. Aktivni građani, volonteri, u 111 zemalja, svake godine postižu zapanjujuće rezultate, ali još i više, svojim akcijama, rade na promjeni svijesti i mijenjaju svijet u koje živimo.

U privitku se nalazi zahvalnica za sudjelovanje, kao uspomena i poticaj za čišći okoliš.

Liijepi pozdrav do slijedeće prilike,

Zelena čistka koordinacijski tim"