Glasovanje za LOGO Erasmus projekta

Autor: Ruža Živković, 20. 10. 2020.

Dragi učitelji, učenici, roditelji i ostali posjetitelji,

Molimo vas da se uključite u glasovanje za logo našeg Erasmus+ projekta „Traditional games – healthy childhood development“  („Tradicionalne igre – zdrav razvoj djetinjstva“) koji će biti nominiran ispred naše škole.

Glasati trebate tako da određenoj slici (logu) date određenu ocjenu kao u školi (1. nedovoljan; 2. dovoljan; 3. dobar; 4. vrlo dobar, 5. odličan). Potrebno je ocijeniti svaki rad.

Glasovanje je anonimno, kao što su i imena učenika čiji su radovi dok traje izbor tajni.

Glasanje će biti otvoreno do četvrtka 22. listopada do 15. sati. Rad koji bude imao najviše glasova bit će pobjednički rad. Svih pet radova koji su nominirani dobit će simboličnu poklon nagradu jer su se uključili u rad i natjecanje za izbor loga projekta.

Glasati možete odlaskom na link: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=FvJamzTGgEurAgyaPQKQkXw_gxv0eSFNhH5qhQIJV-BUN1VCM1BUVVoxOEpPQ1M5NjlWSDRaUkdJSS4u