Obavijest o provođenju testiranja i popis kandidata koji ispunjavaju uvjete natječaja te koji se pozivaju na testiranje - radno mjesto UČITELJA/ICE FIZIKE

Autor: Ivona Butek, 22. 10. 2020.

U NASTAVKU POGLEDAJTE TEKST OBAVIJESTI

KLASA: 112-01/20-01/67
URBROJ: 2189-25-20-01
Nova Bukovica, 22. listopada 2020.

Na temelju članka 7. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Vladimira Nazora Nova Bukovica Povjerenstvo  za procjenu i vrednovanje kandidata, objavljuje

POZIV NA TESTIRANJE,
  SADRŽAJ I NAČIN TESTIRANJA

u postupku natječaja objavljenog na oglasnoj ploči i web stranici Škole i HZZ-a, KLASA: 112-01/20-01/32, URBROJ: 2189-25-01-20-01 od 09. listopada 2020. za radno mjesto učitelja/ice fizike, pozivaju se dolje navedeni kandidati na pismeno i usmeno testiranje koje se će održati dana 28. listopada 2020. godine u 13:15 sati  u Osnovnoj školi Vladimira Nazora Nova Bukovica, Zagrebačka 28, 33518 Nova Bukovica

Red.br. Prezime i ime kandidata
1.           Dudjak Petar
2.           Ocelić Martina

Ako kandidat/kinja ne pristupi testiranju u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak testiranja, ne smatra se kandidatom/kinjom. Svi kandidati obvezni su pridržavati se epidemioloških mjera te ponijeti sa sobom masku za lice i kemijsku olovku. Molimo kandidate da dođu 15-ak minuta ranije na glavni ulaz škole gdje će se mjeriti temperatura pri ulazu.

PRAVILA TESTIRANJA:
Provjera znanja i sposobnosti se sastoji od dva dijela, pisane provjere kandidata (testiranja) i razgovora (intervjua) kandidata s Povjerenstvom.
Kandidat/kinja  dužn/a je ponijeti sa sobom osobnu iskaznicu ili drugu identifikacijsku javnu ispravu na temelju koje se utvrđuje prije testiranja identitet kandidata.
Nakon utvrđivanja identiteta kandidata Povjerenstvo će podijeliti test kandidatu.
Po zaprimanju testa kandidat je dužan vlastoručno upisati ime i prezime na za to označenom mjestu na testu. Test se piše isključivo kemijskom olovkom.
Za vrijeme testiranja nije dopušteno:
- koristiti se bilo kakvom literaturom odnosno bilješkama,
- koristiti mobitel ili druga komunikacijska sredstva,
- napuštati prostoriju u kojoj se testiranje odvija,
- razgovarati s ostalim kandidatima
Ukoliko kandidat postupi suprotno pravilima testiranja, bit će udaljen s testiranja, a njegov rezultat Povjerenstvo neće priznati niti ocijeniti.
Nakon obavljenog testiranja Povjerenstvo utvrđuje rezultat testiranja za svakog kandidata koji je pristupio testiranja. Pravo na pristup razgovoru s Povjerenstvom ostvaruje kandidat koje je na testu ostvario najmanje 50% bodova od ukupnog broja bodova.
Rezultati testiranja bit će objavljeni na web stranici Osnovne škole Vladimira Nazora Nova Bukovica http://os-vnazora-novabukovica.skole.hr/natje_aji_radna_mjesta te će se razgovor obaviti isti dan.

Pravni i drugi izvori za pripremanje kandidata za testiranje su:

1. Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine“ broj 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 94/13., 152/14., 7/17., 68/18., 98/19, 64/20).
2. Odluka o donošenju međupredmetnih kurikuluma („Narodne novine“ broj 10/19., 7/19., 21/2019.)
3. Odluka o donošenju predmetnih kurikuluma (za predmet za koji se kandidat javlja na natječaj).
4. Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine“ broj 112/2010.), Pravilnik o izmjenama i dopuni Pravilnika o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnim i srednjim školama („Narodne novine“ broj 82/2019) i Pravilnik o dopuni Pravilnika o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnim i srednjim školama („Narodne novine“ broj 43/2020)
5. Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoških mjera („Narodne novine“ 94/2015) i Pravilnik o izmjenama Pravilnika o kriterijima za izricanje pedagoških mjera („Narodne novine“ 3/2017)
6. Pravilnik o osnovnoškolskom i srednjoškolskom odgoju i obrazovanju učenika s teškoćama u razvoju („Narodne novine“ 24/2015)
7. Statut OŠ Vladimira Nazora Nova Bukovica