Kruhograd! Likovni natječaj

Autor: Administrator , 25. 11. 2015.

"Mlinar" je raspisao nacionalni kreativni likovni natječaj "Kruho-grad" u kojem mogu sudjelovati sva djeca od prvog do petog razreda uključujući i peti razred osnovnih škola diljem Hrvatske. Cilj projekta je poticanje djece na kreativni likovni izričaj. Sve informacije se mogu saznati na Mlinar web stranici: www.mlinar.eu.com.

Kreativan natječaj je počeo  7.10. a trajat će sve do 7.12.2015. uz  potporu Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta.

Projektni zadatak:
   Dragi mali crtači i crtačice, "Mlinar" vas nagrađuje putem u Gardaland za cijelu obitelj i drugim vrijednim nagradama.
   Sve što trebate napraviti je nacrtati grad po vašoj mašti, ali mora biti složen od Mlinar proizvoda.
   Znači možete nizati različite Mlinarove pekarske proizvode i napraviti zanimljive kućice, zgrade i automobile. U vašem svijetu i Mlinar mliječna kifla može biti zgrada s mnoštvom prozora. Oslobodite svoju maštu i uronite u kreativan Kruho-grad, a mi ćemo nagraditi vašu kreativnost.

Pozivamo školarce da nacrtaju svoj grad iz mašte, a mi ćemo odabrani rad nagraditi i aplicirati kao idejno rješenje na našoj ambalaži. Veselimo se zajedničkoj suradnji i mnoštvu dječjih crteža.

Priloženi dokumenti:
Kruho-grad_nagradni_natjecaj.pdf (422.16 KB)