Slušamo glazbu - slikamo glazbu!

Autor: Lareta Žubrinić, 15. 2. 2017.

Hrvatska glazbena mladež raspisuje natječaj za najuspješnije likovno ostvarenje inspirirano slušanjem glazbe

Ove godine inspirirajte se  filmskom glazbom Johna Williamsa iz prva tri filma filmske sage Ratovi zvijezda.

Svoje glazbene impresije učenici mogu izraziti u svim željenim likovnim i grafičkim tehnikama veličinama i materijalima.

Članovi ocjenjivačkog suda su glazbenici, likovni umjetnici, glazbeni i likovni pedagozi, likovni kritičari i publicisti.

Radove za natječaj moguće je donijeti ili poslati najkasnije do:

ponedjeljka, 10. ožujka 2017. na adresu:

Hrvatska glazbena mladež, Trg Stjepana Radića 4, 10000 Zagreb

Nagrade: Sudjelovanje u jednoj od likovnih radionica u Hrvatskoj, knjige, DVD, pretplata Zagrebačke filharmonije, Hrvatske glazbene mladeži i još mnogo drugih nagrada koje ćemo objaviti neposredno prije završetka natječaja.

Najuspješniji  radovi bit će izloženi u predvorju velike dvorane KD Vatroslava Lisinskog u vrijeme održavanja Tjedna glazbe za mlade.

Više informacija : http://www.hgm.hr/radost_slikanja_uz_glazbu.htm

Za sva dodatna pitanja slobodno nas kontaktirajte hgm@hgm.hr  01/6111604