Pjesnik u duši 2018. - rezultati natječaja

Autor: Eva Turza Mitrović, 20. 11. 2018.

Natječaj "Pjesnik u duši" završio je, a ovo su konačni razultati.

Ove su godine tri učenika napisala literarni rad na temu "Pričala mi baka", a to su: Kristijan i Marija Škrnički iz 5. razreda i Lara Dolovski iz 4. razreda PŠ Miljevci.

Prvašići su se okušali u likovnoj tehnici kolaža i izrezivali su slova glagoljice. Radove su predali: Marko Žiga, Tomislav Škrnički i Dominik Križetić.

Učenici četvrtog razreda ispisivali su svoja imena glagoljicom. To su: Matej Jakočić, Josipa Gorički, Marin Marušić, Vanesa Jelenić, Antonio Varga, Filip Kustura, Hana Kribl, Deny Župan i Josip Žiga.

Zahvaljujem i učiteljicama-mentoricama na suradnji: Božici Filipović Veg, Lidiji Medved, Mariji Vencl i Jasminki Stošić.

Svi će učenici dobiti prigodan znak pažnje za sudjelovanje, a posebno ćemo nagraditi i istaknuti radove Kristijana Škrničkog, Hane Kribl i Dominika Križetića.

Radove možete pogledati i pročitati u prilozima.

Priloženi dokumenti:
PRICALA_MI_BAKA,_Kristijan.docx (12.21 KB)