Godišnji plan i program Škole
     Godišnji plan i program rada donosi se na osnovi Nastavnog plana i programa i Školskog kurikuluma, a donosi ga Školski odbor do 30. rujna tekuće školske godine.

Godišnjim planom i programom rada školske ustanove utvrđuje se mjesto, vrijeme, način i izvršitelji poslova, a sadrži u pravilu: podatke o uvjetima rada, podatke o izvršiteljima poslova, godišnji kalendar rada, podatke o dnevnoj i tjednoj organizaciji rada, tjedni i godišnji broj sati po razredima i oblicima odgojno-obrazovnog rada, planove rada ravnatelja, učitelja i stručnih suradnika, planove rada Školskog odbora i stručnih tijela, plan stručnog osposobljavanja i usavršavanja, u skladu s potrebama škole, podatke o ostalim aktivnostima u funkciji odgojno-obrazovnog rada i poslovanja školske ustanove.

Temeljem članka 28. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i članka 11.  i 24. Statuta Osnovne škole Vladimira Nazora Nova Bukovica  Školski odbor na sjednici održanoj 28. rujna  2017.  godine, a na prijedlog Učiteljskog vijeća i Vijeća roditelja donosi Godišnji plan i program rada Osnovne škole Vladimira Nazora Nova Bukovica  za 2017./2018.
Možete ga pročitati u priloženim dokumentima.